iBobor

Dňa 10. júna sa 42 žiakov našej školy z tried druhého stupňa zapojilo do prvého ročníka novej celoslovenskej informatickej súťaže iBobor. Súťažili v kategórii Benjamíni (5.-9. ročník ZŠ, príma až kvarta osemročného gymnázia). Hlavným cieľom súťaže bolo podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Vo vyhlásenom súťažnom dni v čase medzi 10:00 až 13:00 sa žiaci prihlásili do systému iBobor svojim kódom a v priebehu 40 minút vyplnili on-line súťažný test pozostávajúci z 15 otázok (5 otázok jednoduchých, 5 stredne náročných a 5 ťažkých). Do súťaže sa zapojilo 2421 žiakov z celého Slovenska.

This entry was posted in Aktuality 2007/08 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.