Jazykový kvet – celoslovenské finále

Po úspechu v krajskom semifinále a víťazstve v  krajskom finále jazykovej súťaže „Jazykový kvet 2020“ sa malí divadelníci opäť postavili na stupeň víťazov. S divadelným predstavením Alice in Wonderland si v 1. kategórii dráma  – prevzatá tvorba  vybojovali úžasné  1. miesto a stali sa najlepším divadelným súborom v anglickom jazyku na Slovensku.

Skvele sa darilo aj členom krúžku English Drama s divadelným predstavením Tom Sawyer. V celoslovenskom kole sme v  2. kategórii dráma – prevzatá tvorba získali nádherné druhé miesto.

Ako už býva zvykom, aj v prednese, naši žiaci obsadili popredné priečky. Ema Ilavská získala úžasné 1. miesto, Liana Gajdošová 2. miesto a Natália Adamušková 3. miesto.

Všetkým, ktorí úspešne reprezentovali našu školu, srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie úspechy.

This entry was posted in Aktuality 2019/20, Fotogaléria 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.