Môj hrdina si Ty

Milí rodičia a kolegovia,

verím Vám, že máte za sebou náročné obdobie, ktoré bolo ťažké nielen pre dospelých, ale aj pre deti, ktoré tiež citlivo vnímali potreby ochrany zdravia a duševnej pohody. Rada by som Vám dnes dala do pozornosti nové príspevky v rámci aktualít na stránke www.detstvobeznasilia.gov.sk ,v spolupráci s ÚPSVaR v Nitre, ako je napr. knižka vytvorená deťmi Môj hrdina si ty, ktorá je aktuálna práve v tomto období, nakoľko zachytáva obdobie pandémie očami detí. Vytvorili ju  deti zo 104 krajín sveta a bola preložená do viacerých jazykov. Je to vhodná publikácia na prečítanie a diskusiu s deťmi, ktorú môžete využiť počas vyučovania aj doma.

Prajem Vám príjemné čítanie a dni plné pohody.

I.Tarková, výchovná poradkyňa

This entry was posted in Aktuality 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.