Zapojili sme sa do výzvy – Pomôž nemocnici

Naši lekári, sestry, záchranári a všetci v zdravotníctve bojujú nielen s vírusom Sars-Cov-2, ale aj s akútnym nedostatkom pomôcok, ktoré by ich mali chrániť pri práci. Jednou z nich je ochranný štít.

Naša škola disponuje 3D tlačiarňami. Učitelia a žiaci ovládajú prácu s 3D technológiami a preto sme sa v týchto neľahkých časoch rozhodli aspoň takto pomôcť našim lekárom. Naše 3D tlačiarne pracujú bez prestávky a vyrábajú komponenty na ochranné štíty, ktoré následne odosielame na finálnu kompletizáciu. Veríme, že aj týmto krokom zmiernime nepriaznivé dopady vírusu Sars-Cov-2.

This entry was posted in Aktuality 2019/20, Fotogaléria 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.