Súťaž v riešení SUDOKU

V stredu 12. februára 2020 sa naši žiaci: Peter Ožvalda (VI.B), Alžbeta Cápayová (VI.U), Zora Juhásová (VI.U), Jozef Chlapečka (VI.T), Šimon Prešinský (VII.T), Samuel Dunay (VII.C), Mia Némethová (VII.C), Ondrej Muzika (IX.C), Samuel Jozek (IX.C) a Daniel Fúska (IX.C.) zúčastnili v CVČ Domino Nitra 3. ročníka súťaže žiakov základných škôl v riešení SUDOKU. V silnej konkurencii žiakov nitrianskych základných škôl nadviazali na minuloročné úspechy a predviedli obdivuhodný výkon. Peter Ožvalda získal krásne prvé miesto, keď za 1 hodinu 11 minút odovzdal deväť bezchybne vyriešených zadaní SUDOKU v kategórii žiakov 6. a 7. ročníka. Tretie miesto v tejto kategórii patrí taktiež našej Zore Juhásovej. V kategórii žiakov 8. a 9. ročníka sa Ondrejovi Muzikovi podarilo ako jedinému, a to nielen v kategórii žiakov 8. a 9.ročníkov, bezchybne vyriešiť všetkých 10 zadaní SUDOKU a to v závideniahodnom čase 1 hodina 18 minút! Uznanie patrí pravdaže aj ostatným riešiteľom.Tešíme sa na ďalší ročník…do SUDOKOVANIA priatelia:))))

This entry was posted in Aktuality 2019/20, Fotogaléria 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.