Educate Slovakia 2019/2020

Educate Slovakia je projekt zameraný na zlepšenie interkultúrneho porozumenia a globálneho zmýšľania slovenskej mládeže a na podporu rozvoja ich líderských schopností prostredníctvom medzinárodneho prostredia a moderného neformálneho vzdelávacieho programu.

Projekt pozostáva z týždňového učebného plánu, v rámci ktorého prichádzajú lektori z rôznych častí sveta viesť prednášky a interaktívne workshopy, ktoré za aktívneho používania anglického jazyka rozvíjajú sebareflexiu, zodpovednosť a toleranciu k rozmanitosti.

Každoročne sa do projektu zapájajú aj žiaci našej školy. Tento rok projekt prebehol v termíne 27.01.- 31.01.2020 a zúčastnili sa ho žiaci 13 tried 6-8 ročníka. Dozvedeli sa množstvo nových informácií od 5 študentov z Turecka, Taiwanu a Indonézie.

This entry was posted in Aktuality 2019/20, Fotogaléria 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.