Vianočný minibazár pre Viktorka

Žiacky parlament aj tento rok už tradične organizoval charitatívny minibazár. V tomto školskom roku zástupcovia tried rozhodli, že výťažok venujeme Viktorkovi, ktorý okrem toho, že trpí detskou mozgovou obrnou, už dva roky bojuje s leukémiou.

Podarilo sa nám počas minibazáru vyzbierať 2375,39,- eur. Tieto peniažky budú použité na rehabilitačné pobyty a kúpu liekov, ktoré Viktorko veľmi potrebuje. Všetkým, ktorí pomohli s prípravou minibazáru alebo sa zapojili do nákupu, či predaja zo srdca ĎAKUJEME.

S ohľadom na zdravotný stav Viktorka, peniaze odovzdali dvaja zástupcovia Žiackeho parlamentu.

This entry was posted in Aktuality 2019/20, Fotogaléria 2019/20. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.