Viedeň 2019

Dňa 30. 4. 2019 sa naši ôsmaci zúčastnili zahraničnej exkurzie do Viedne. Celý program bol sprevádzaný odborným výkladom milej pani sprievodkyne, ktorá odkryla žiakom bohatú históriu mesta. Ako prvé sme navštívili zámocký areál Habsburgovcov – Schönbrunn. Potom sme prešli do historického centra Viedne, prezreli sme si  Námestie Márie Terézie, obdivovali sme architektúru historických budov Štátnej opery, Parlamentu, Radnice, Dóm sv. Štefana. Počas cesty si žiaci otestovali získané vedomosti, ktoré načerpali v priebehu celého dňa. Aj napriek tomu, že počasie nám tentokrát veľmi neprialo, domov sme sa vrátili spokojní a plní zážitkov.

This entry was posted in Aktuality 2018/19, Fotogaléria 2018/19. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.