Sudoku 2019

V stredu 30. januára 2019 sa naši žiaci: Michal Schubert (VI.T), Šimon Prešinský (VI.T), Šimon Olejník (VI.T), Rudolf-Tomáš Zach (VI.T), Denis Joanidis (VII.T), Andrej Spaček (VII.T), Ondrej Muzika (VIII.C), Samuel Jozek (VIII.C), Lukáš Kubis (VIII.T), Alica Fábryová (IX.A), Damián Vojtech (IX.A) a Patrícia Bernadičová (IX.A) zúčastnili v CVČ Domino Nitra 2. ročníka súťaže žiakov základných škôl v riešení SUDOKU. V silnej konkurencii žiakov nitrianskych základných škôl nadviazali na minuloročný úspech a predviedli obdivuhodný výkon. Dôkazom toho je prvé miesto Šimona Olejníka v kategórii žiakov 6. a 7. ročníka a prvé miesto Alice Fábryovej a druhé miesto Ondeja Muziku v kategórii žiakov 8. a 9. ročníka. Alici Fábryovej sa podarilo ako jedinej v kategórii žiakov 8. a 9.ročníkov bezchybne vyriešiť všetkých 5 zadaní SUDOKU a to v krásnom čase 37 minút. Uznanie patrí pravdaže aj ostatným riešiteľom. Tešíme sa opäť na ďalší ročník…do SUDOKOVANIA priatelia:))))

This entry was posted in Aktuality 2018/19, Fotogaléria 2018/19. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.