Združenie Storm

Preventívna prednáška: Boj proti obchodovaniu s ľuďmi

Interaktívna prednáška pre deviatakov sa uskutočnila 15. októbra 2018 pri príležitosti Európskeho dňa boja proti obchodovaniu s ľuďmi. Cieľom prednášky bolo zvýšenie povedomia žiakov na danú problematiku. Dostatok informácií im môže pomôcť vyhnúť sa možným rizikám spojených s obchodovaním s ľuďmi a viesť k zodpovednejšiemu správaniu. Žiaci si rôznymi aktivitami a dokumentmi pripomenuli realitu života, ktorá niekedy vedie až za hranice ľudskej dôstojnosti. Srdečné poďakovanie patrí lektorom zo Združenia Storm za pútavú prednášku, ktorá zanechala hlboký dojem u našich deviatakov.

This entry was posted in Aktuality 2018/19, Fotogaléria 2018/19. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.