Slávnostné vyhodnotenie a ocenenie najúspešnejších žiakov ZŠ a OG v okrese Nitra

Dňa 13.6. 2018 sa naši  žiaci zúčastnili na slávnostnom vyhodnotení a ocenení predmetových olympiád a postupových súťaží žiakov ZŠ a OG v okrese Nitra. Podujatia, ktoré sa uskutočnilo v Dome Matice slovenskej v Nitre sa zúčastnili nasledovní žiaci:

Adam Majcher V.U,  Ivana Augustíneková IX.U, David Valent VII.T, Marko Klimas IX.C, Simona Mráziková VII.T, Lucia Danková , Šimon Olejník V.T, Nina Škultétyová V.U, Martin Lakatoš VIII.T, Timotej Michalík III.U, Simon Joanidis III.T, Michal Schubert V.T.

This entry was posted in Aktuality 2017/18, Fotogaléria 2017/18. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.