Tenisky nás spájajú

Stáva sa už pomaly tradíciou, že deti zo Špeciálnej školy internátnej na Čermáni  nás každoročne v máji potešia svojou návštevou. Inak tomu nebolo ani tento rok.  Tie naše  tiež  netrpezlivo čakali, aby sa opäť mohli  stretnúť  so svojimi kamarátmi, alebo spoznať nových. Spoločne prežili dopoludnie plné športových aktivít, súťaží a hier, ktoré vyčarili na ich detských  tvárach nejeden obrovský úsmev. K tomu, aby si  každý mohol vychutnať pocit úspechu a šťastia im s veľkou trpezlivosťou  pomáhali deti z 3.B, 5.A a 5.B triedy. Za vynikajúce výkony boli  nakoniec  všetci odmenení medailami  a sladkou odmenou.

O tom, že obyčajné tenisky majú silu spájať, sme sa opäť presvedčili.

Už sa tešíme na budúci rok :-) .

 

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.