Pomáhame Sofinke …

Ešte v minulom roku, niekoľko dní pred najkrajšími sviatkami v roku, zorganizoval žiacky parlament už tradične mimoriadne obľúbený minibazár. Žiaci opäť napiekli koláčiky, pripravili na predaj rôzne drobnosti, vyrobili vianočné dekorácie a ešte predtým každá trieda krásne vyzdobila dané okno v spoločných priestoroch.
Výťažok z minibazára pravidelne venujeme rôznym dobročinným organizáciám. V tomto roku sa naši žiaci rozhodli pomôcť konkrétne, a to malej Sofinke Minarčíkovej, ktorá trpí závažnými zdravotnými ťažkosťami. Spoločnými silami sa nám podarilo pre ňu vyzbierať 500€.
V piatok, 4. marca, prišla Sofinka s rodičmi medzi nás a zástupcovia žiackeho parlamentu im odovzdali vyzbierané peniaze. Tie budú použité na nákup potrebného kyslíkového prístroja.
Všetkým, ktorí prispeli či pomohli ešte raz veľmi pekne ďakujeme!
P.S. Pomáhať Sofinke môžete stále prostredníctvom plastových vrchnákov, ktoré sa zbierajú na vyznačenom mieste v priestoroch školy.

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.