Majstrovstvá SR v hádzanej

V dňoch 19. 5 – 20. 5. 2015   sa konali   MSR v hádzanej žiačok ZŠ a osemročných gymnázií v Michalovciach. Zúčastnilo sa osem škôl, medzi ktoré sa prebojovala aj naša škola – ZŠ Benkova 34, Nitra v zastúpení žiačok:

Natália Némethová, Rebeka Haščíková, Henrieta Čeligová, Mariola Marinová,

Sofia Marinová, Simona Marinová, Melisa Remenáriková, Nikola Bojdová,

Katarína Čerňanská, Miloslava Némová pod vedením uč. Mgr.Petra Zákopčana a Mgr.Dagmar Brathovej.

Hralo sa v dvoch skupinách. Naše žiačky zo ZŠ Benkova vyhrali svoju skupinu, bez straty bodov sa prebojovali až do finále s Michalovcami, kde zvíťazili 16:9 a tým si zaslúžene vybojovali titul majstra SR v hádzanej ZŠ. Okrem titulu Majstra SR získala ocenenie za najlepšiu strelkyňu aj naša Natália Némethová. Všetkým dievčatám patrí poďakovanie za ich úspechy, ktoré nebolo tak jednoducho dosiahnuť, ale svojimi športovými výkonmi zvýšili úroveň súťaže.

Skupina A :
ZŠ Okružná Michalovce
ZŠ ul. Mieru Bytča
ZŠ Májové nám. Prešov
ZŠ Benkova 34, Nitra

Skupina B :
ZŠ Hodžová Trenčín
ZŠ G. Sabóa D. Streda
ZŠ Štúrova Malacky
ZŠ Bzovík

This entry was posted in Aktuality 2014/15. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.