Devätnásť + JEDNA

Knižná publikácia s názvom Devätnásť + JEDNA zo Základnej školy Benkova je na svete. Vlastným pričinením našich deviatakov vznikla kniha, ktorej autorom sú oni sami a je výpoveďou ich zážitkov a spomienok, ktoré zažili počas deviatich rokov štúdia na našej škole. Radosť majú nielen samotní žiaci, ale aj ich rodiny. Obohatením obsahu sú aj vyjadrenia niekoľkých učiteľov, ktorí vyjadrili vlastné postrehy na žiakov a ich postupné premeny z malých detí, na mladých – dospievajúcich ľudí. Knihu redigovala Mgr. Iveta Gálová Candráková, v spolupráci s PaedDr. Veronikou Rybanovou. Realizácia tejto publikácie sa rodila pod dozorom vedenia školy, pani riaditeľky Mgr. Anety Galovej a zástupkyne Mgr. Jarmily Kováčovej, za čo im patrí úprimné poďakovanie.

This entry was posted in Aktuality 2014/15. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.