Natáčala nás TV Nitrička

Hodina fyziky  –  predsa iná, tabletová.  Žiaci IX. T tvorili myšlienkové mapy na tému elektrický obvod pomocou tabletov, pracovali s aplikáciou Mindomo. Pán  učiteľ Harmata monitoroval žiakov pomocou učiteľského tabletu, využíval software Samsung school – software na správu vzdelávacieho obsahu, učebne, tabletov a monitorovanie študentov. Tablety využili i žiaci III. U s p. zástupkyňou Bernáthovou na hodine matematiky. Žiaci si násobenie a delenie zopakovali súťaživou formou – pracovali s aplikáciou socrative na tablete – aplikácia na vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov, riešili logické úlohy v dropboxe. Hodiny s tabletom si prišli pozrieť aj z TV Nitrička.

This entry was posted in Aktuality 2014/15. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.