Náš prvý rok v škole – prváci VIN 2013/14

Škola v prírode – DuchonkaLand – 16.-20. júna 2014

Predposledný júnový týždeň prváci VIN prežili úžasných päť dní v škole v prírode, neďaleko priehrady Duchonka pri Topoľčanoch. Domov sa vrátili s množstvom zážitkov z rôznych hier, aktivít, z prechádzok, nočnej hry, z Ranču pod Babicou a pod.

Knižnica – rozprávanie o včielkach – 9.5.2014

Prváci VIN pozorne počúvali pútavé rozprávanie pani knihovníčky o včielkach a potom si pochutili na chlebíčkoch s maslom a medom.

Sovička – maskot I. U – 24.4.2014

Deťúrence z I. U, ale aj Monika a Beatka si užívali tvorbu maskota triedy, ktorým sa stala Sovička. Od toho dňa je neodmysliteľnou súčasťou triedy.

Prezentácia projektov z rastlinnej ríše – 11.4.2014

Na hodinu prírodovedy si deti z I.U pripravili veľmi zaujímavé a pre všetkých podnetné projekty z tematiky rastlinnej ríše.

Knižnica – pasovanie – 5.3.2014

Žiaci prvého ročníka VIN od marca navštevovali každý mesiac Krajskú knižnicu K. Kmeťka v Nitre. 5.marca ich pani knihovníčky pasovali za čitateľov knižnice.

Posedenie pri stromčeku – 18.12.2013

Žiaci oboch prvých tried VIN prežili spolu príjemné chvíle pri vianočnom stromčeku. Navzájom sa dozvedali o zvyklostiach a tradíciách v jednotlivých rodinách. Hrali sa na „vianočnú večeru“.

Jablková štrúdieľka – 24. 10. 2013

This entry was posted in Aktuality 2013/14. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.