Jazykový kvet

Žiaci našej školy nás v tomto školskom roku reprezentovali aj v recitačnej súťaži Jazykový kvet. Ján Herceg, Adam Javor, Marek Buch, Jakub Kučera a Soňa Berecová sa zúčastnili semifinále krajského kola v recitovaní v ruskom jazyku,Veronika Zahoreczová, Kristína Centková, Jakub Štang a Jasmína Patrícia Reid v anglickom jazyku a Carolina Julianna Reid nás reprezentovala v nemeckom aj anglickom jazyku. Všetci žiaci predviedli vynikajúcu úroveň v recitovaní aj zvládnutí cudzieho jazyka. Kristína Centková, Jakub Štang, Jasmína Patrícia Reid a Carolina Julianna Reid postúpili aj do ďalších kôl a získali výborné umiestnenia:

krajské kolo:

Jasmína Patrícia Reid – I. miesto

Carolina Julianna Reid – I. miesto

Kristína Centková – II. miesto

Jakub Štang – V. miesto

celoslovenské kolo:

Jasmína Patrícia Reid – II. miesto

Carolina Julianna Reid – I. miesto

This entry was posted in Aktuality 2013/14. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.