Výlet – Oravice

V dňoch 30. 5.-2. 6. 2013 sa žiaci V. – VII. ročníka VIN zúčastnili výletu na Oraviciach. Bývali sme na Košariskách. Okolie chaty bolo krásne. Na ihriskách pri chate sme každý večer hrali futbal, vybíjanú alebo sme chodili na prechádzky do lesa.  Plavili sme sa na lodi po Oravskej priehrade, navštívili sme múzeum Oravskej dediny  v Zuberci, kde sme si vyskúšali, ako sa tkalo plátno na tkáčskych stavoch, vyrábala sa keramika na hrnčiarskych kruhoch alebo sme si vyrobili náramky z vlny. Na Deň detí nás pani učiteľky vzali na celý deň do Tatralandie, kde sme sa vyjašili na tobogánoch. Cestou domov sme spoznávali Oravský zámok prostredníctvom rozprávok. Výlet sa nám veľmi páčil a ďakujeme našim triednym učiteľkám, že nás sem zobrali.

This entry was posted in Aktuality 2012/13. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.