Hviezdoslavov Kubín 2013 – okresné kolo

10. 4. 2013 sa Kristína Centková, Michaela Mareková, Richard Bönde, Michaela Benkovičová a Viktória Anna Lesayová zúčastnili v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre okresného kola súťaže v detskom prednese poézie a prózy HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2013. Všetci nás reprezentovali  výborne. Kristína, Richard a Viktória boli aj ocenení porotou:

Kristína Centková –  III. U – I. kategória – poézia – I. miesto +  postup do krajského kola

Richard Bönde  – V. U –  II. kategória – próza –  čestné uznanie od poroty

Viktória Anna Lesayová  – VII.U –  II. kategória – próza – I. miesto + postup do krajského  kola

Všetkým žiakom  gratulujeme a postupujúcim držíme palce v krajskom kole.

This entry was posted in Aktuality 2012/13. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.