Farebný týždeň (6.februára – 10.februára 2012)

Žiacky parlament sa rozhodol začať nový kalendárny rok „Farebným týždňom.“

Nápad to bol jednoduchý – obliecť sa každý deň v týždni do inej farby a ukázať tak, že sa žiaci z rôznych ročníkov vedia spojiť ako jedna veľká rodina – jedna veľká škola.

Pondelok po polročných prázdninách mal byť modrý, no mnohí počas predĺženého víkendu na farbičky zabudli… Červený utorok to vynahradil, zelená streda priblížila sviežu jar, biely štvrtok vrátil všetkých do zimy a v piatok opäť zasvietilo žlté slniečko.

Farebný týždeň spojil nielen malých s veľkými, ale aj učiteľov so žiakmi a my už len môžeme spokojne skonštatovať, že prvá tohtoročná akcia Žiackeho parlamentu bola úspešná. Ďakujeme!

This entry was posted in Aktuality 2011/12. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.