Vianoce s Baltíkom 2004

Celoslovenské kolo

Celoslovenského kola sa zúčastnili:

v kategórii A (ročník 1-5):
  • Michal Bali, 3.U s programom Vianočná hra –  10. miesto
  • tím Šikulky zo 4.T v zložení Dominika Čechová, Paulína Raisová, Ester Šabíková s programom Vianoce s priateľmi –  7. miesto
  • Dominika Kriššáková zo 4.T s programom Zima s Baltíkom –  11. miesto

V kategórii A súťažilo celkovo 49 programov.

V kategórii B (ročník 6-9):
  • Linda Plaváková, 7.T s programom Záhada rozbitého okna – 12. miesto
  • Dobroslav Bernáth, 6.T s programom Bludisko – 16. miesto

V kategórii B súťažilo celkovo 29 programov.

v kategórii A (ročník 1-5):

  • Michal Bali, 3.U s programom Vianočná hra –  10. miesto
  • tím Šikulky zo 4.T v zložení Dominika Čechová, Paulína Raisová, Ester Šabíková s programom Vianoce s priateľmi –  7. miesto
  • Dominika Kriššáková zo 4.T s programom Zima s Baltíkom –  11. miesto

V kategórii B (ročník 6-9):

  • Linda Plaváková, 7.T s programom Záhada rozbitého okna – 12. miesto
  • Dobroslav Bernáth, 6.T s programom Bludisko – 16. miesto

Výsledková listina a súťažné programy celoslovenského kola

Školské kolo

Poradie stanovené žiakmi 1.-9. ročníka. Hodnotilo spolu 67 žiakov.

Kategória A (ročník 1. – 5.)

 Meno / TímTriedaProgramBody
1Michal Bali3.UVianočná hra637
2Šikulky (Dominika Čechová,
Paulína Raisová, Ester Šabíková)
4.TVianoce s priateľmi496
3Martin Prochászka3.TVianoce472
4Peter Ďurík5.TÚnik470
5Dominika Kriššáková4.TZima s Baltíkom449
6Alena Miková3.UVianoce442
7Jakub Jánsky3.UVianoce386
8Mirka Kukučková5.TVianoce372
9Roman Kluvanec2.TVianoce365
10Saška, Janka, Barča3.TVianoce332
11Sophia Sommerová3.TVianoce314
12Miki Mikuška5.TTerak313
13Jonáš Jánsky1.TVianoce278
14Martin Pontéš3.VVianoce271
15Zuzana Černeková3.UPlocha226
16Dominik a Juraj3.TVianoce181
17Adam Bednár1.TVianoce156
18Kamilka a Paťka3.TVianoce154

Kategória B (ročník 6. – 9.)

 Meno / TímTriedaProgramBody
1Linda Plaváková7.TZáhada rozbitého okna488
2Dobroslav Bernáth6.TBludisko425
This entry was posted in Baltík 2004/05 and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
  • UTENDUM EST AETATE, CITO PEDE LABITUR AETAS  (Ovidius)

    Musíme využiť čas, čas rýchlym behom sa rúti

  • Vyhľadávanie

  • Čo nás čaká

    16. 9.  – o 17:00 triedne RR

  • Dnes má meniny

    Eugénia

  • Jedálny líst

    streda 18. 9.

    7 Polievka fazuľová s fliačkami 9, 1, 7, 3,
    1503 Buchty pečené plnené makom1, 3, 7, stolová voda

    štvrtok 19. 9.

    1 Polievka zeleninová s droždovými haluškami 9, 3, 1, 7,
    7015 Bravčové stehno na rasi 1, zem.kaša, zelen.obloha-hráš.mrkva.kukurica, vita mu

    piatok 20. 9.

    9 Polievka pórová s opekaním chlebom, 1, 7, 3,
    13058 Špagety po bolonsky 1, 3,,, stolová voda, ovocie

    Celý jedálny lístok

  • Zmeny na stránke

    1.8.2019 – Olympijský deň (Aktuality, Fotogaléria)

    16.9.2019 – Angličtina pre deti na 1. stupni

    17.9.2019 – Biatlon (Aktuality, Fotogaléria)

     

     

  • Kontakt

    Základná škola, Benkova 34, Nitra
    benkova34@gmail.com
    037/773 10 15