Hôrka hľadá talent

13.03.2012

CVČ Domino na Hôrke už  po druhý krát pozvalo do svojich priestorov žiakov nitrianskych základných škôl, aby ukázali svoj talent. Aj  trinásť žiakov našej školy pozbieralo odvahu a rozhodlo sa ukázať nadšenie a schopnosti v modernom i spoločenskom tanci, speve, gymnastike a v hre na hudobný nástroj.

Podarilo sa im to naozaj bravúrne, veď obsadili tretie, druhé a dokonca aj prvé miesto – za čo im ďakujeme a zo srdca blahoželáme.

Pozrite si víťazov aj ostatných našich zástupcov vo fotogalérii, tu sú ich mená:

1. miesto – Viktória Stachová (spev)
  2. miesto – Adam Kozolka (hra na husliach)
  3. miesto – Adrián Böhm (tanec)

Moderný tanec: Alexandra Danišová, Veronika Kelemenová, Dorota Gajdošová, Laura Bobeková, Liliana Stesňáková

Spoločenský tanec: Petronela Dudášová a Martin Gálik (ZŠ Beethovenova)

Spev: Kristián Mokráš, Michaela Krajčová

Gymnastika: Radka Reptíková

This entry was posted in Aktuality 2011/12. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.