Technoplaneta

Šifrovacia súťaž pre 2. stupeň ZŠ, súťažili deti z Česka a z niekoľkých slovenských škôl (www.technoplaneta.cz), spolu tento rok súťažilo 228 tímov. Súťaž má 5 internetových kôl, súťaží sa v maximálne 5členných tímoch. Najlepšie tímy postupujú do finále v Prahe, ktoré sa tento rok uskutočnilo 7. 6. 2017, už druhý rok aj s našou účasťou. Do finále postúpil náš tím Together.

Výsledky našich žiakov po 5 internetových kolách:

SúťažiaciUmiestnenie
Lea Valentová, Rebeka Tydorová, Veronika Zahoreczová, Laura Majcherová, Natália Vrabcová (tím Together) – 8. T 35. miesto – postup do finále v Prahe
Hugo Zelenák, Andrej Hulák, Šimon Kochan, Samuel Slezák, Max Želonka (tím Qwerty) – 8. T, 8. U179. miesto

Finále 7. 6. 2017, Praha

Náš tím Together v zložení Lea Valentová, Rebeka Tydorová, Veronika Zahoreczová, Laura Majcherová, Natália Vrabcová z 8. T obsadil 16. miesto (vyriešil všetky šifry). Srdečne blahoželáme k výbornému výsledku.

Celkovo do finále postúpilo 51 tímov z celkového počtu 228. Súťaž sa uskutočnila v lesoparku Hostivař v Prahe.