Baltie 2012 – regionálne kolo

Organizátor súťažného miesta – ZŠ Benkova 34 Nitra

Súťaž v programovaní v programovacom jazyku Baltík 3 a SGP Baltie 4 C#.

Dátum konania súťaže: 26. 3. 2012

Časový harmonogram:

• 9:30 – 10:14 – slávnostné zahájenie, spoločné foto, odchod do súťažných miestností, prihlásenie na súťažný server
  • 10:15-12:15 – súťaž

Základná škola Benkova 34 v Nitre je situovaná na sídlisku Klokočina. Má dve budovy (blok A, blok B), ktoré sú v jednom areáli v bezprostrednej blízkosti. Zahájenie súťaže sa uskutoční o 9:30 v bloku B na prvom poschodí (žltá budova).

ZS Benkova blok B

Doprava

Z autobusovej alebo vlakovej stanice autobusmi MHD (24, 18, 21, 33). Autobusová a vlaková stanica sú vedľa seba, zastávka MHD je pred budovou železničnej stanice (viď mapka nižšie). Cestovné lístky sa kupujú u vodiča.

Spoj č. 24 – vystúpiť na zastávke Poliklinika Klokočina (štvrtá zastávka), prejsť popod poštu podľa mapky.

Spoje č. 18, 21, 33 – vystúpiť na zastávke Rybárska (piata zastávka) – prejsť cez cestu, cez železničné priecestie (okolo predajne Elex Euronics), za priecestím odbočiť vľavo, prvou odbočkou doprava (okolo areálu školy) a odbočiť vľavo.

Cestovný poriadok MHD Nitra

Zobraziť mapu na samostatnej stránke