Noc v škole

Dňa 29. novembra 2012 sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili realizácie projektu „Flowin – pohyb aj zábava v jednom“. Mali možnosť zacvičiť si na nových Flowin podložkách. K trampolínam, balančným kruhom, balančným vankúšom, steperom a bosu loptám pribudli nové Flowin podložky, ktorými sa telesná výchova na našej škole vyučuje netradične.
Tento deň bol zvláštny aj „Nocou v škole“. Deti mali možnosť navštíviť a vyskúšať si svoje sily v tvorivých dielničkách, ktoré pre ne pripravili pani učiteľky 3. a 4. ročníkov. Piekli vianočné koláčiky, relaxovali v relaxačnej miestnosti, vyrábali vianočné ozdoby a večer končil Mikulášskou zábavou spolu s Mikulášom. Nikto nemusel ísť domov, pretože všetci sme sa uložili v škole a tešili sa na raňajky v našej jedálni :).

This entry was posted in Aktuality 2012/13. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.