Halloweenský karneval

Posledný októbrový týždeň sa na našej škole už tradične niesol v znamení jesenných prázdnin a s nimi spojenými oslavami sviatku Halloween. Žiacky parlament opäť pre žiakov druhého stupňa pripravil obľúbený Halloweenský karneval. Tešíme sa, že v tomto školskom roku prišiel rekordný počet masiek, ktoré si naši spolužiaci väčšinou vytvorili sami. Tanečnú zábavu doplnili veselé súťaže – o najlepšiu individuálnu a skupinovú masku, o najlepšie zabalenú múmiu, o najrýchlejších lovcov v slize či o najpočetnejšie zastúpenie masiek z jednotlivých tried. Víťazi si odniesli sladké odmeny. Nečakaným prekvapením a príjemným osviežením boli nápoje populárnej značky „bubbleology“.

Organizátori sa už teraz tešia na ďalší ročník a zároveň ďakujú učiteľom za ich pomoc počas celého podujatia.

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.