Medzinárodný deň školských knižníc

Ako je už zvykom, štvrtý októbrový pondelok je každoročne venovaný školským knižniciam. Pri príležitosti tohto dňa sa 26. októbra uskutočnilo na našej škole popoludnie venované knihám a literatúre. Vzácnym hosťom bola mladá nádejná spisovateľka, Vanesska Jóriová (16 rokov), ktorá porozprávala o svojej tvorbe, o prvom románe “Za múrom”, vydanom pred tromi rokmi i novej pripravovanej knihe. Po besede boli pripravené pre prítomných, dospelých i deti, rôzne zábavné aktivity – tvorba básní, komiksu, literátne pexeso, spájačky, čítanie kníh či divadielko. O kultúrny program sa postarala Viki Stachová, Richard Bőnde a Ema Krnáčová. Všetkým, ktorí prišli podporiť toto podujatie, srdečne ďakujeme. (bb)

Video Číta celá rodina

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.