Škola v prírode v Bystrej

Tretiaci si začiatkom októbra odskočili na pár dní do školy v prírode. Dejiskom zážitkov, čiastočne aj dobrodružných, sa stal hotel Biela medvedica v Bystrej na úpätí južných svahov Chopku a jeho najbližšie okolie.

Deti si hravou a zábavnou formou vychutnávali animačný program s ekologickou tematikou priamo v lone prírody na čerstvom vzduchu. Program doplnila prehliadka stalagmitov a stalaktitov Bystrianskej jaskyne, ako aj ukážka techniky a výcviku horských záchranárov.

Nikto neochorel, nuda neprišla, smiech nechýbal a „skoro“ všetci poslúchali. Slovenské „švédske stoly chutili“, kto chcel dostal aj „dupľu“ .V najbližších dňoch tak u tretiakov bude na čo spomínať.

This entry was posted in Aktuality 2015/16. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.