Logická olympiáda – celoslovenské kolo

Dňa 21. 4. – 22. 4. 2015 sa uskutočnilo celoslovenské kolo 3. ročníka Logickej olympiády pre všetkých žiakov VIN v Prešove. Do celoslovenského kola postúpilo vyše 100 žiakov z celého Slovenska. Prvý deň sme 8 hodín cestovali do Prešova, ubytovali sme sa na Sigorde a večer strávili besedou s ostatnými súťažiacimi. Na druhý deň sme sa hneď po raňajkách presunuli do priestorov Prešovskej univerzity, kde prebiehalo celoslovenské kolo. Malo dve kolá, zamerané na rôzne logické úlohy. Po náročnom testovaní si finalisti vypočuli zaujímavú prednášku Adriána Bortníka. Detskú novinársku školu predstavil finalistom úspešný televízny moderátor Patrik Herman.
Naši žiaci sa umiestnili nasledovne:

Kat. 1 .- 4. roč.:

Karol Poslušný IV. T – 18.miesto

Rebeka Czellerová III. U – 29. miesto

Kat. 5. – 9. roč.:

Matej Koreň VIII. T – 14. miesto

Laura Kobidová VIII. T – 19. miesto

GRATULUJEME.

This entry was posted in Aktuality 2014/15. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.