Drama Festival 2015

Dňa 22. 4. 2015 sa žiaci divadelného krúžku 3. a 4. ročníka zúčastnili na pôde UKF v Nitre divadelného festivalu pre základné, stredné a jazykové školy. Organizátorom bola Katedra anglistiky a amerikanistiky, Katedra germanistiky a Katedra romanistiky FF UKF Nitra a Okresný úrad Nitra, odbor školstva. Hlavnou témou festivalu bola Sloboda a rozmanité formy jej vyjadrenia. My sme predstavili dve divadelné predstavenia v anglickom jazyku: „Crazy Story“ a „Peter Pan“. Hoci sme na festivale boli najmladší a súčasne aj nováčikmi, nezľakli sme sa. Získali sme si priazeň a uznanie odbornej poroty. Tá nám udelila dve ceny: „ Objav festivalu a cenu za jazykový prejav“. Veľmi nás to potešilo.
Videá:
Peter Pan
Crazy Story

This entry was posted in Aktuality 2014/15. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.