Hviezdoslavov Kubín – okresné kolo

Dňa 10. 4. 2015 sa žiaci našej školy Ema Ilavská z III. U , Vilam Hrivňák z III. U, Kristína Centková z V. U, Simona Horičková z V. U, Lea Valentová zo VI. T a Viktória Anna Lesayová z IX. T zúčastnili okresného kola recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Všetci nás výborne reprezentovali. Kristína Centková získala čestné uznanie v II. kategórii v próze, Simona Horičková získala III. miesto v II. kategórii v poézii, Viktória Anna Lesayová získala I. miesto v III. kategórii v poézii a bude nás reprezentovať aj v krajskom kole tejto súťaže :-). Všetkým zúčastneným ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy a Viktórii držíme palce do ďalšieho kola.

This entry was posted in Aktuality 2014/15. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.