Noc v škole

Už po niekoľkýkrát sa s veľkým úspechom na našej škole opakovala u detí veľmi obľúbená akcia NOC V ŠKOLE (5. 6. 2014).

Rodičia priviedli vo večerných hodinách deti druhého ročníka do školy. Deti za pomoci pani učiteliek a rodičov si rozložili veci na spanie vo svojich triedach a zúčastnili sa večerných akcií: výroba maxi stonožky, športové hry a na záver ako každoročne hromadné vypúšťanie Lampiónov šťastia.

Po večeri v školskej jedálni sa uložili na spanie vo svojich triedach. Ráno po prebudení im pani kuchárky pripravili chutné raňajky, upravili si triedy a začalo vyučovanie. Už teraz sa deti aj rodičia tešia na ďalšiu noc v škole.

This entry was posted in Aktuality 2013/14. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.