II. školské športové hry – Challenge Day 2013

Poslednú májovú stredu sme si zmerali sily počas už tradičného „dňa výziev“ a to v siedmich športových disciplínach.

Po spočítaní čiastkových výsledkov sa na prvých troch miestach umiestnili tieto triedy:

Kategória 1:                                                                      Kategória 1:

1. miesto = 5. C                                                                1. miesto = 8. B

2. miesto = 6.  A                                                               2. miesto = 8. C

3. miesto = 6. C                                                                3. miesto = 8. A

Víťazmi turnaja v preťahovaní lanom sa stali žiaci 6. U a 7. C.

Žiacky parlament ako organizátor tohto zábavného dňa ďakuje všetkým učiteľom za spoluprácu a všetkým žiakom za výborné výkony a hlavne za to, že všetci hrali fér!

(Viac fotografií na stránke žiackeho parlamentu: http://ziackyparlament-benkova.blogspot.sk/ )

This entry was posted in Aktuality 2012/13. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.