Hviezdoslavov Kubín 2013 – spádové kolo

1. 3. 2012 sa piati  žiaci našej školy zúčastnili v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre spádového kola súťaže v detskom prednese poézie a prózy HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2013. Reprezentovali nás výborne. Všetci získali medailové miesta a štyria z nich nás budú reprezentovať aj v okresnom kole tejto  recitačnej súťaže:

Kristína Centková –  III.U – I. kategória – poézia – I.miesto +  postup do okresného kola

Michaela Mareková – III.B – I. kategória – próza – I.miesto + postup do okresného kola

Michaela Benkovičová – V.T – II. kategória – poézia – I.miesto +  postup do okresného kola

Richard Bönde  – V.U –  II. kategória – próza – II.miesto + postup do okresného kola

Michaela Krajčová  – IX.B – III.kategória – próza – III.miesto

Všetkým žiakom  gratulujeme a postupujúcim držíme palce v ďalšom kole.

This entry was posted in Aktuality 2012/13. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.