Noc v škole

25.4.2012 sa žiaci II. A, B, C, III. A, C, IV. A zúčastnili akcie „Noc v škole“ . Žiaci tretieho a štvrtého ročníka si spolu s rodičmi  zacvičili na špeciálnych balančných podložkách, kruhoch, steperoch, trampolíne a tiež mali možnosť zacvičiť si flowin ( fitness novinka ). Po odchode rodičov si triedy medzi sebou zmerali sily vo vybíjanej.

Žiaci druhého ročníka mali  prechádzku „Čarovnou zakliatou školou“ a ich úlohou bolo po splnení jednotlivých zadaní nájsť poklad. Všetkým žiakom sa úspešne podarilo prejsť „Čarovanou zakliatou školou“ a nájsť vytúžený poklad.

Po večeri sa deti zúčastnili besedy na tému „ Vesmír“, ktorú odprezentovala p.uč. Záborská.  Po pozorovaní nočnej oblohy sme spoločne vypustili Lampióny šťastia.

Deťom sa akcia „ Noc v škole „ mimoriadne zapáčila a pre jej veľký úspech si ju o rok  určite znovu zopakujeme.

Ďakujeme  rodičom, ktorí boli ústretoví tejto akcii a deťom zabezpečili potrebné veci ( karimatka, spacák….) a zúčastnili sa jej spolu so svojimi deťmi.

Zároveň chceme poďakovať p. Molnárovej – vedúcej ŠJ, ktorá deťom zabezpečila večeru a raňajky.

Tešíme sa na vás o rok, vaše pani učiteľky :).

This entry was posted in Aktuality 2011/12. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.