Súťaž o najlepší rečnícky prejav

Mladý parlament v Nitre sa v spolupráci s CVČ Domino rozhodol, že zorganizuje súťaž o najlepšieho rečníka v našom meste.

Rečnícke prejavy mladých diskutujúcich hodnotila odborná porota zložená zo zástupcov Mladého parlamentu, študentky Filozofickej fakulty a hlavne vyučujúcich z Katedry politológie a Katedry masmediálnej komunikácie FF UKF.

Rečníci súťažili v dvoch kolách – v prvom viedli vopred pripravený monológ na „srdcu blízku“ tému, v kole druhom museli po krátkej príprave reagovať na tému, ktorú si vyžrebovali.

Našu školu v prvom ročníku súťaže reprezentovali: Emma Buchová, Martina Fiebigová, Vanesa Valašeková, Lucia Šebová, Natália Krpelanová a Michaela Krajčová.

S radosťou konštatujeme, že najlepšou rečníčkou je žiačka našej školy Michaela Krajčová z 8.B, ktorá si domov odniesla cenu za 1. miesto.

This entry was posted in Aktuality 2011/12. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.